O NASZEJ FIRMIE

Sybet – innowacyjne rozwiązania dla branży górniczej

Jesteśmy przedsiębiorstwem oferującym innowacyjne rozwiązania dla branży górniczej. Projektujemy i wykonujemy systemy komunikacji, monitoringu i śledzenia personelu dla kopalni. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów z dziedziny elektroniki, informatyki, fizyki. Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. Nasze produkty wykonujemy na zamówienie, zgodnie z potrzebami i preferencjami naszych klientów.

Nasze systemy komunikacji, monitoringu i śledzenia personelu posiadają certyfikat ATEX. Oznacza to, że mogą być stosowane w atmosferach zagrożonych wybuchem.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

Nasza misja

Ty i Twoja Organizacja, jesteście jednym z dwóch Partnerów, z którymi pragniemy zbudować i utrzymać uczciwą równowagę.

Klienci – Ty i Twoja organizacja – powinni mieć satysfakcję z zakupu i używania naszych urządzeń, które przyczyniają się do zapewnienia bezpieczeństwa i podniesienia efektywności pracy.

Nasi pracownicy i my – chcemy czerpać satysfakcję z pełnienia pożytecznej roli, udziału w wartościowej działalności oraz warunków pracy.

Nasi inwestorzy zamierzają wzmocnić pozycję rynkową wykorzystując synergię kompetencji i potencjałów rozwoju.

Twoje zadowolenie, a także satysfakcja naszych Pracowników i Inwestorów są miarą naszego sukcesu.

Polityka Jakości

Jakość rozumiemy jako wzrost kompetencji zgodnie z zasadą:

Twoja akceptacja dla dostarczonego przez nas produktu jest rozumiana jako jakość. Identyfikacja, zrozumienie i udokumentowanie Twoich wymagań tak, aby nasz produkt był z nimi zgodny i optymalnie je spełniał, są dla nas priorytetem i kluczem do sukcesu.

SYBET SP. Z O.O.

Pudlerska 1, 41-500
Chorzów, Poland

Created with Futurio WordPress Theme